nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament czteropokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 421 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 91,47 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament ekonomiczny w eksploatacji. Wraz z luksusowym apartamentem istnieje możliwość wykupienia miejsca parkingowego w monitorowanej hali garażowej lub przed budynkiem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: salon + antresola + aneks kuchenny + łazienka + 2 sypialnie + przedpokój. Luksusowy apartament poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją na terenie nowego, spokojnego i kameralnego osiedla. Blisko stąd do parku, wielu sklepów, szkoła, poczty itp.

Ekskluzywny apartament o niebywale wysokim potencjale – prawdziwa perła na rynku. Oferty tego typu są niezwykle rzadko rzadko spotykane, głównie ze względu na metraż oraz ekspozycję. Przy zakupie ekskluzywnego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Luksusowy apartament w standardzie deweloperskim z rynku pierwotnego. (105-9576)

Kontakt:
e-mail: g.fedyna@wgn.pl
Tel. +48 692 692 522