komfortowy salon w luksusowym ekskluzywnym do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament dwupokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 336 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 1960 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 60 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament gwarantuje swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa, którego strzegą solidne antywłamaniowe drzwi wejściowe od renomowanego producenta.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z umeblowaniem, ale bez sprzętu RTV. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu po remoncie. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje: salon + przedpokój + sypialnia + 2 balkony + kuchnia + wc + łazienka. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z piwnicą o powierzchni około 9 metrów kwadratowych. Dostępny jest również strych. W kuchni znajdują się nowe sprzęty AGD, jeszcze na gwarancji.

Długą listę zalet ekskluzywnego apartamentu zamyka elitarna lokalizacja w centrum. Luksusowy apartament mieści się na zamkniętym osiedlu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Katedra, Plac Orła Białego, Zamek Książąt Pomorskich, Wały Chrobrego, Łasztownia, Akademia Sztuki, PUM, Książnica Pomorska itp. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament, kredyt na zakup) – zadzwoń pod numer tel. +48 570 480 720. Każdy zainteresowany zakupem luksusowego apartamentu za pośrednictwem naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu).

Dzięki współpracy z ok. 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (170-1418)

Kontakt:
e-mail: e.rosa@wgn.pl
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 480 720