komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu w Trójmieście na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Trójmieście

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Trójmieście (pomorskie) za 465 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na parterze pięciokondygnacyjnego budynku z 2005 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 60 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament wyróżnia się niezwykle atrakcyjną lokalizacją blisko wielu punktów handlowo-usługowych, przedszkoli, szkół, basenów itp. Ponadto lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta. Warto w tym miejscu dodać, że ekskluzywny apartament mieści się na terenie zamkniętego, strzeżonego i monitorowanego osiedla.

Wnętrze luksusowego apartamentu jasne, słoneczne i wykończone z ogromną dbałością o detale. Tworzą je: salon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka z wc + taras + 2 sypialnie. Do ekskluzywnego apartamentu przynależy komórka piwniczna oraz miejsce parkingowe w hali garażowej (dodatkowo płatne). Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy pełną obsługę. Kompletujemy całą dokumentację, umawiamy notariusza w najbardziej dogodnym terminie dla obu stron, pomagamy i doradzamy w uzyskaniu jak najbardziej korzystnej oferty kredytowej.

Luksusowy apartament objęty popularnym wśród klientów programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały przygotowane na podstawie oświadczenia jego właściciela i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. (195-40)

Kontakt:
Tel. +48 536 062 944