elegancki salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Wieluniu

Apartament na sprzedaż w Wieluniu

Luksusowy apartament trzypokojowy w Wieluniu (łódzkie) za 225 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 60 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu pełnej infrastruktury (sklepy, placówki handlowo-usługowe, miejsca zabaw dla dzieci) a także terenów zielonych. Do ekskluzywnego apartamentu przynależy piwnica.

Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + przedpokój + balkon + kuchnia + 2 pokoje + wc + łazienka. Ekskluzywny apartament po generalnym remoncie. Luksusowy apartament poszczycić się może najwyższym standardem wykończenia i najlepszymi materiałami. Mocnym atutem ekskluzywnego apartamentu jest fakt, że jest on praktycznie przygotowany do wprowadzenia się przyszłych właścicieli bez potrzeby ponoszenia z ich strony jakichkolwiek wydatków.

Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Współpracujemy z 20 bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont luksusowego apartamentu. Wieloletnia współpraca z 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najtańszego ubezpieczenia ekskluzywnego apartamentu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez pisemnego zezwolenia jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71KC. (096-1350)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl
Tel. +48 790 759 999