slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Włochy (Lignano)

Apartament na sprzedaż Włochy (Lignano)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lignano (Włochy). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1,28 mln zł i powierzchnia 115 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 130 zł/m2.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności unikatową lokalizacją blisko morza. Na wyciągnięcie ręki kilometry szerokich plaż, mariny jachtowe, hotele, skwery, parki, molo, deptaki, ZOO, parki wodne, bary, parki rozrywki, kluby, restauracje, place zabaw, sklepy, dyskoteki. Okolica uważana jest za jedną z najbardziej popularnych turystycznie regionów nad Adriatykiem. Luksusowy apartament do sprzedaży znajduje się na terenie nowoczesnego osiedla z bogatą ofertą części wspólnych (2 baseny). Dla zmotoryzowanych przygotowano liczne miejsca parkingowe. Wokół dużo zieleni.

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje wysoki stopień komfortu i wygody (klimatyzacja). Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje słonecznym, nowoczesnym designem i funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń na dwóch poziomach:
KONDYGNACJA 0: jadalnia + pokój dzienny + łazienka + kuchnia + balkon + taras;
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie + balkon + łazienka.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy zaciszna pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje domownikom zapierające dech w piersiach widoki. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku, włosku i hiszpańsku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27779)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl