Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Lu Bagnu (Włochy). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 3-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 64 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 15 438 zł/m2, co daje 988 000 zł za całość (cena zależy od kursu EUR/PLN). Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z 4 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2025 roku.
Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca designerskim projektem wnętrza. Wygodny rozkład pomieszczeń oraz pokoi przedstawia się następująco: hol + łazienka + 2 sypialnie + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny. Możliwość własnej aranżacji i personalizacji wnętrz. Na kierowców czekają miejsce parkingowe. Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest całkowicie nowy. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać fantastyczną lokalizację na terenie nowo budowanego osiedla w strategicznej i centralnej okolicy. Blisko na plażę. Ogromnym udogodnieniem jest także tutejszy klimat, który gwarantuje 300 słonecznych dni w każdym roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje swoim najbardziej zamożnym i wymagającym lokatorom oazę ciszy, spokoju, komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN.
W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub/i kredytu na jego zakup proszę o kontakt mailowy. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN stosuje System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN wyróżnia się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont. WGN serdecznie zaprasza na prezentację.