slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 624 000 zł i powierzchnia 56 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na 3 piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowego wschodu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2016 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 143 zł/m2.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany majętnym, młodym i aktywnym klientom, którzy chcą mieszkać w najwyższym standardzie i atrakcyjnej lokalizacji. Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z częściowym umeblowaniem/wyposażeniem (w cenie). Pozostałe elementy do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż o dużym potencjale, gdyż doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o lukratywnym wynajmie, bezpiecznej lokacie kapitału lub/i odsprzedaży ze sporym zyskiem. Sprzyja temu prestiżowa lokalizacja tuż przy Ratuszu, w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno duża liczba miejsc parkingowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje zarówno poczucie bezpieczeństwa, jak i wysoki poziom życia. O to ostatnie dba m.in. klimatyzacja z funkcją chłodzenia i grzania. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert komfortowo zaaranżowanym, jasnym, widnym i słonecznym wnętrzem w miłych dla oka kolorach i ciepłych dekoracjach. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: aneks kuchenny + pokój dzienny + sypialnia jadalnia + przedpokój + balkon + łazienka. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament na sprzedaż jedynie za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Gwarantujemy bezpłatną i fachową obsługę kredytową, a także bezpieczną i sprawną transakcję. Zapraszamy na bezpośrednią prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-1054)

Kontakt:
e-mail: r.czerwinski@wgn.pl