nowoczesny salon w luksusowym apartamencie do wynajmu w Krakowie

Apartament na wynajem do wynajęcia w Krakowie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Krakowie (małopolskie) za 3 tysiące złotych miesięcznie do wynajęcia.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na parterze, w sześciokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 68 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament wykończony w niecodziennie wysokim standardzie, w klimatyzacją, wykończony z najwyższej jakości materiałów. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców i ich dobytku jest nowoczesny system monitoringu.

Luksusowy apartament mieści się w niezwykle atrakcyjnej, elitarnej i poszukiwanej na rynku okolicy. Blisko wiele sklepów znanych marek, piekarnia, restauracja, pizzeria, przedszkole, salon kosmetyczny itp. Do ekskluzywnego apartamentu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Wnętrze luksusowego apartamentu tworzą:
– sypialnia
– loggia
– pokój
– taras
– salon
– hol
– aneks kuchenny
– wc
– łazienka

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-7)

Kontakt:
e-mail: k.stopa@wgn.pl
Tel. +48 794 002 710