nowoczesny aranż salonu w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Gdańsk

Apartament na wynajem Gdańsk

Luksusowy apartament do wynajmu w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2018 roku o sześciu kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2,1 tys. złotych miesięcznie a także wygodną powierzchnię 40 mkw.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się w unikatowej lokalizacji, w pobliżu najważniejszych turystycznie atrakcji miasta. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje już od pierwszego spojrzenia swoją nowoczesną aranżacją wnętrza, wytwornością, prestiżem, a także gwarancją najwyższego standardu życia.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-694)

Kontakt:
e-mail: j.stachowska@wgn.pl