slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Radomsko

Apartament na wynajem Radomsko

Luksusowy apartament do wynajęcia w Radomsku (łódzkie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 1,9 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 40,85 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku pierwotnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na parterze w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwóch opłat czynszowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa swoim nowoczesnym, modnym i zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, które tworzą: przedpokój, łazienka z wc, sypialnia, taras, aneks kuchenny i salon. Znajdziemy tu dodatkowo liczne nowoczesne rozwiązania, jak np. wyciszone drzwi wejściowe czy okna PCW z zespolonymi szybami. Luksusowy apartament do wynajmu objęty został słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel).

Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje ponadto doskonałą lokalizacją w cichej okolicy z miłym i spokojnym sąsiedztwem, w otoczeniu zadbanej zabudowy. Na koniec warto podkreślić, że oferowany na wynajem luksusowy apartament jest kompletnie nowy, komfortowo umeblowany, niezwykle przestronny oraz jasny i widny. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą i na prezentację luksusowego apartamentu do wynajęcia. Gwarancja bezpiecznej transakcji.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1162)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl