wytworny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecin (zachodniopomorskie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 699 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 70 m2 i korzystną wystawą okien, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na IV piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 3 pokojach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert imponującym, 2-poziomwym wnętrzem, rozprowadzoną klimatyzacją, a także rewelacyjną lokalizacją na Starym Mieście. Okolica uchodzi za wyjątkowo renomowaną i prestiżową. To centrum miasta, ale panuje tu cisza i spokój. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
POZIOM I:
– salon
– strefa wypoczynkowa
– strefa kuchenna
– jadalnia
– łazienka
– przedpokój
POZIOM II:
– 2 sypialnie
– łazienka.
Wnętrze oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest w pełni wyposażone i umeblowane.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12537)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl