nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu w Kwidzynie na wynajem

Apartament na wynajem w Kwidzynie

Ekskluzywny apartament trzypokojowy o powierzchni 65 m2 w Kwidzynie (pomorskie) w cenie 3 tysiące złotych miesięcznie na wynajem.
Luksusowy apartament usytuowany jest na parterze, w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament wyposażono w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak na przykład instalacja komputerowo-telewizyjna, niezależny system alarmowy połączony z firmą ochroniarską czy niezależny system filtracji wody.

Luksusowy apartament wykończony z wyczuciem smaku, niezwykle ekskluzywny i prestiżowy. Dominuje nowoczesny styl, który podkreśla oświetlenie LED-owe o zmiennych kolorach oraz powieszane sufity. Wśród licznych zalet ekskluzywnego apartament nie można zapomnieć o atrakcyjnej lokalizacji, w elitarnej okolicy, w ciszy i spokoju. Luksusowy apartament wykończony w niecodziennie wysokim standardzie przy użyciu najlepszych gatunkowo materiałów (jasny dąb, biała cegła).

Ekskluzywny apartament objęty słynnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”, co oznacza, że pośrednik wynagradzany jest wyłącznie przez sprzedającego. Wnętrze luksusowego apartamentu tworzą: 2 sypialnie + balkon + salon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka z wc. W razie jakichkolwiek pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w ekskluzywnym apartamencie. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3814)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85