zaprojektowane w nowoczesnym stylu wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 39 m2 z podziałem na dwa pokoje w ośmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,6 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2021 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta z widokiem na przepiękne Bulwary Chrobrego. Warto podkreślić, że oferowany na wynajem luksusowy apartament mieści się w drugiej linii zabudowy, przez co jest tu cicho i spokojnie. Rodziny posiadające samochód ucieszy opcja wynajmu miejsca postojowego w garażu podziemnym. Wielbiciele nowoczesnych technologii natomiast docenią podpięty do budynku superszybki Internet na światłowodzie.

Luksusowy apartament na wynajem gwarantuje przyszłym najemcom ogromne poczucie bezpieczeństwa (solidne, antywłamaniowe drzwi). Luksusowy apartament do wynajmu ekonomiczny w utrzymaniu dzięki m.in. zastosowaniu energooszczędnego oświetlenia LED. Luksusowy apartament na wynajem całkowicie wykończony, kompletnie wyposażony i umeblowany. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + kuchnia + sypialnia + balkon + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się swoim komfortowym wnętrzem z przepięknym balkonem.  Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12622)