slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Estepona, Casares)

Apartament sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Estepona, Casares)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Casares, Costa del Sol Estepona (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 102 m2, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 13 931 zł/m2. Budynek o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 420 978 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim klimatyzowanym, przestronnym, eleganckim i zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto wysokim stopniem bezpieczeństwa, za co odpowiada profesjonalna ochrona + instalacja alarmowa. Przyszli właściciele będą mogli wybrać, czy oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament ma być umeblowany, czy nie.

Luksusowy apartament na sprzedaż pochwalić się może także wspaniałą lokalizacją na terenie elitarnego osiedla z basenami oraz przepięknymi ogrodami. W zasięgu wzroku mamy bary, restauracje i liczne sklepy. Wielbiciele gry w golfa docenią za to pobliskie pole. Okolica uchodzi za jedną z najpiękniejszych części Costa del Sol. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7341)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl