imponująca bryła ekskluzywnego pałacu do sprzedaży Lublin (okolice)

Pałac do sprzedaży Lublin (okolice)

Ekskluzywny pałac do sprzedaży w okolicach Lublina (lubelskie). Luksusowy pałac na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowy pałac na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 1 100 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,5 mln zł (3 182 zł/m2). Ekskluzywny pałac do sprzedaży posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 55 900 m2. Luksusowy pałac na sprzedaż oddany do użytku w 1800 roku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż będąca doskonała propozycją inwestycyjną dla osób doceniających wspaniałą architekturę, walory historyczne i kontakt z Naturą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posiada kompletną dokumentację konserwatorską. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się na nowoczesne centrum szkoleniowo-konferencyjne z częścią hotelową. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wybudowana jest w klasycystycznym stylu architektonicznym.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wchodzi w skład elitarnego kompleksu zabudowań łącznie z zabytkową oranżerią i 2 współczesnymi budynkami gospodarczymi. W tym miejscu warto wspomnieć o przepięknym parku, który w swoich czasach uchodził za najpiękniejszy na całej Lubelszczyźnie. Luksusowy pałac na sprzedaż wyróżnia się również bogatą historią związaną z największymi nazwiskami polskiej magnaterii. Ziemie te w osiemnastym wieku należały do słynnej rodziny.

Uprzejmie informujemy, że WGN-Nieruchomości sp. z o.o. jest administratorem Państwa danych osobowych. Ze szczegółowymi zasadami ochrony danych osobowych możecie się Państwo zapoznać na www.komercja24.pl. Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-191)

Kontakt:
e-mail: a.grzywacz@wgn.pl