tylna elewacja luksusowego pałacu do sprzedaży Dolny Śląsk

Pałac na sprzedaż Dolny Śląsk

Ekskluzywny pałac do sprzedaży na Dolnym Śląsku. Luksusowy pałac na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 163 869 m2. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 2,5 mln zł, czyli 1 667 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż o dwóch kondygnacjach i wygodnej powierzchni 1 500 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny pałac do sprzedaży pochodzi z XVIII wieku i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Wnętrza wykończono w królewskim standardzie najlepszego sortu materiałami.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wpisany do rejestru zabytków Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Wnętrze luksusowego pałacu na sprzedaż odremontowane w latach 1967 i 1980. Ekskluzywny pałac na sprzedaż z XVIII wieku wyróżniający się przepiękną architekturą. Widzimy tu dla przykładu stylowy portyk z czterema kolumnami jońskimi podtrzymującymi fronton.

Serdecznie zapraszam na prezentacji tego luksusowego pałacu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3722)

Kontakt:
e-mail: a.seternus@wgn.pl