slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Pałac na sprzedaż Dolny Śląsk

Pałac na sprzedaż Dolny Śląsk

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy pałac na sprzedaż Dolnym Śląsku. Ekskluzywny pałac do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 995 m2 i doskonale zagospodarowaną działką 11 248 m2. We wnętrzu oferowanego na sprzedaż luksusowego pałacu znajdziemy liczne pokoje i pomieszczenia na czterech kondygnacjach. Ekskluzywny pałac do sprzedaży dedykowany jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym życia na królewskim poziomie oraz prestiżu. Luksusowy pałac na sprzedaż wybudowany z najlepszej klasy materiałów. Cena ekskluzywnego pałacu do sprzedaży ustalona została na 3,499 mln zł. Na koniec warto podkreślić nie mniej atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą 3 517 zł/m2.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności znakomitą lokalizacją przy głównej drodze łączącej centrum z uzdrowiskiem. Luksusowy pałac na sprzedaż olśniewa swoim potencjałem – perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej
– hotel
– organizacja biznesowych eventów.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wpisany do rejestru zabytków. Obok znajduje się prestiżowe pole golfowe. Ekskluzywny pałac do sprzedaży imponuje atrakcyjną lokalizacją w pobliżu wielu sklepów, marketów i stacji paliw. Cena luksusowego pałacu podlega negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Sprzedaż od osoby prywatnej. Brak podatku VAT. Luksusowy pałac na sprzedaż objęty został programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12985)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl