slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 119,33 m2, a także ciekawą ceną 750 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 148 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 285 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. W okolicy znajdziemy m.in. sklepy, obiekty sportowe, place zabaw, targowisko miejskie ze ekologiczną żywnością, punkt pocztowy, restauracje, kluby fitness etc. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto estetycznie zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem:
KONDYGNACJA TRZY: pomieszczenia użytkowego poddasza;
KONDYGNACJA DWA: łazienka z wc + 3 pokoje + hol;
KONDYGNACJA JEDEN: łazienka + kuchnia + salon + pomieszczenie gospodarcze + komunikacja + wiatrołap + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży idealnie skrojona pod najbardziej majętnych inwestorów poszukujących komfortowych nieruchomości z najwyższej półki. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom między innymi takie udogodnienia jak np. ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13980)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl