słoneczny pokój gościnny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z siedmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 692 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 350 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 130 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 800 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się komfortowym wnętrzem, przepiękną działką i prestiżową lokalizacją. Na wyciągnięcie ręki: szkoła i sklep. Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: kotłownia + 3 pomieszczenia gospodarcze
KONDYGNACJA ZERO: łazienka + 3 pokoje + komunikacja + kuchnia
KONDYGNACJA JEDEN: komunikacja + 4 pokoje + balkon + kuchnia
KONDYGNACJA DWA: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wraz z funkcjonalnym, murowanym pomieszczeniem gospodarczym, które można świetnie przeznaczyć pod garaż. Cena luksusowej rezydencji może zawierać umeblowanie. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12663)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl