stylowy salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie 7 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 2 800 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 350 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na 2 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 2 692 zł/mkw. przy metrażu 130 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoim komfortowym wnętrzem, przepiękną działką oraz prestiżową lokalizacją w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieopodal znajduje się szkoła i sklep. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PIWNICA: 3 pomieszczenia gospodarcze + kotłownia
na PARTERZE znajdziemy: 3 pokoje + kuchnię + łazienkę + komunikację
na PIĘTRZE znajdziemy: 4 pokoje + kuchnię + komunikację + balkon
STRYCH.
Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest przylegające do budynku murowane pomieszczenie gospodarcze, które można zaadaptować na garaż. Cena ekskluzywnej rezydencji może zawierać umeblowanie.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12663)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl