slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 280,31 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,325 mln zł (4 727 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 006 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Zamożne osoby posiadające kilka samochodów docenią wiatę na 12 miejsc parkingowych + garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może prywatnym basenem, ogromnym tarasem, a także starannie wypielęgnowanym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje naprawdę wysokim standardem bezpieczeństwa, za co odpowiada zarówno monitoring, domofon, a także pośrednio solidne ogrodzenie i spokojne sąsiedztwo.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje swoim mieszkańcom europejski poziom życia w luksusie i wygodzie. Mamy tutaj zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i klimatyzację. W poczet zalet oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji koniecznie należy dodać eleganckie wnętrze z funkcjonalnym podziałem na:
– 2 kuchnie;
– 3 łazienki;
– 2 garderoby;
– 6 pokoi;
– 2 suszarnie;
– 2 jadalnie;
– 2 salony.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także fenomenalną lokalizacją w sąsiedztwie rozległych terenów zielonych. W okolicy znajdziemy wiele sklepów, punktów usługowych, obiektów sportowych i marketów. Co ważne, lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta. Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3387)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl