slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 926 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 580 m2, a także ciekawa cena 670 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2001 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 136 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym klientom, a w szczególności wieloosobowym/wielkopokoleniowym rodzinom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może nie tylko olbrzymią, komfortową powierzchnią, ale również funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: przedpokój + loggia + kuchnia + łazienka z wc;
KONDYGNACJA 1: przedpokój + taras + pokój dzienny + kuchnia + łazienka z wc.
Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością garaż na posesji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych rodzin, które chcą wieść życie na światowym poziomie w otoczeniu prestiżu, luksusów, wygody i estetycznie zaaranżowanego wnętrza. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do Trójmiasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona jest  w przepięknej zieleni tylko 10 km od plaży. W najbliższej okolicy zabudowa jednorodzinna, wiele sklepów, punktów usługowych, marketów, dyskontów znanych marek etc. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1116)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl