slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 140 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 827 tys. zł (5 907 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 802 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2002 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności swoją malowniczą lokalizacją przy lesie, w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Do szkoły i przedszkola jest stąd 7 kilometrów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana miłośników kontaktu z naturą, którzy nie chcą rezygnować z najwyższego standardu wykończenia, elegancji i komfortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym mieszkańcom bliskość przyrody, ciszę i spokój. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto starannie zagospodarowaną działką z perfekcyjnie przystrzyżonym trawnikiem. Znajdziemy tu kwiaty i owocowe drzewa. Ponadto z tyłu oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji znajduje się zadaszona, częściowo otwarta altana. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZY POZIOM: pokój + wc + kotłownia + kuchnia
WYŻSZY POZIOM: przedpokój + kuchnia + wiatrołap + łazienka z wc + 4 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z przepięknym, ogromnym tarasem i balkonem. Dla majętnych rodzin dysponujących licznymi pojazdami przewidziano aż trzy garaże. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje przepiękne, wykończone z dbałością o każdy szczegół, drewniane meble. Na koniec warto dodać, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja jest niezwykle ekonomiczna w eksploatacji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-910)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl