slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 639 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 101 m2 powierzchni posadowiona na działce 50 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 327 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (możliwość zamontowania fotowoltaiki). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie w otoczeniu komfortu (ogrzewanie podłogowe), wygód oraz bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym rodzinom z dziećmi oraz osobom szukającym komfortu i przestrzeni.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ze starannie wypielęgnowanym ogrodem. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno prywatne miejsce postojowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto eleganckim wnętrzem: przedpokój + 2 łazienki + kuchnia + 6 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją blisko lubianego przez mieszkańców parku. W okolicy rozwinięta infrastruktura: dyskonty + sklepy + szkoła + przedszkole. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Elitarna zabudowa jednorodzinna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1543)

Kontakt:
e-mail: k.bialkowska@wgn.pl