nowoczesny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 890 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 161 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 131 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1998. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 528 zł/m2, liczbą 1 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w stylu bungalowu z bardzo dużymi możliwościami aranżacyjnymi położona w doskonałej lokalizacji. To niezwykle prężnie rozwijająca się i poszukiwana na lokalnym rynku okolice. W zasięgu rozbudowana infrastruktura: sklepy, dyskonty znanych marek, restauracje, apteki, szkoły, przedszkola etc. Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest na pewno bliskość jeziora.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnymi możliwościami inwestycyjnymi – przez ostatnie 5 lat była cały czas wynajmowana. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy na pewno 2-stanowiskowy garaż (obecnie zaadaptowany na 2 pokoje). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. system podgrzewania podłogowego. W poczet zalet warto na pewno wpisać przepiękny ogród. Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-749)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl