slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej, komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 109 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,3 mln zł (11 927 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 900 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa starannie utrzymaną działką z licznymi nasadzeniami drzew. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom duże poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. O to pierwsze dba sterowane indywidualnie w każdym pomieszczeniu ogrzewanie podłogowe. Bezpieczeństwo natomiast zapewnia zaawansowany system alarmowy z czujnikami. Zmotoryzowani docenią na pewno aż dwa miejsce postojowe. Wnętrze oferowanej na sprzedaż ekskluzywnej rezydencji olśniewa swoim oryginalnym i efektownym oświetleniem typu LED-owego z czujnikami ruchu. Ogromnym udogodnieniem są także magnetyczne zamki w drzwiach mające na celu tzw. „ciche zamykanie”.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: garderoba + spiżarnia + taras + hol + wiatrołap + łazienka + 3 sypialnie + wc dla gości + kuchnia + salon + kotłownia/miejsce gospodarcze. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w spokojnej i bezpiecznej okolicy z dobrym dostępem do centrum miasta i drogi krajowej S3. Z okna roztacza się imponujący widok na góry. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi Biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3065)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl