imponujące bogactwem i przepychem wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie) za 1 089 000 złotych. Powierzchnia 240 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa, a także przemyślany rozkład sześciu pokoito ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2017 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 035 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego / pierwotnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 538 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa (system alarmowy, monitoring, antywłamaniowe rolety) i komfortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do wieloosobowych rodzin. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto swoją lokalizacją na zamkniętym osiedlu z szybkim dojazdem do centrum. Wokół cisza i spokój. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
POZIOM 0: jadalnia + kuchnia + komunikacja + hall + spiżarnia + łazienka + pokój dzienny
POZIOM 1: łazienka + 3 pokoje + hall + komunikacja + 3 garderoby
POZIOM 2: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ciekawymi rozwiązaniami aranżacyjnymi, jak np. ozdobne oświetlenie, widok na gwieździste niebo nad schodami i nad holem etc. Mocnym atutem jest tu z pewnością również perfekcyjnie utrzymana działka z licznymi nasadzeniami. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zawiera praktycznie całe wyposażenie i umeblowanie (szczegóły przy prezentacji).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wolna od wszelkich wad prawnych (pełna własność, brak jakichkolwiek hipotek). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może angielskim stylem, ciekawą altaną na działce, murowanym grillem, a także wydzielonym miejscem na ognisko. Zapraszam na wcześniej ustaloną prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry oraz ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2819)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl