nowoczesny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 669 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 098 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2006 roku. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 599 000 złotych, wygodny metraż 128,3 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się zadbanym i znakomicie utrzymanym ogrodem z miejscem pod basen. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do uzgodnienia. W cenie zawarto zabudowę sypialni (meble + szafa), zabudowę w przedpokoju (szafa), zabudowę kuchenną łącznie ze sprzętem AGD (wysokiej jakości firmy AEG). Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest drewniana altana na opał na działce.

Luksusowa willa na sprzedaż naszpikowana jest nowoczesnymi technologiami, jak np. światłowodowy Internet. Wygodę użytkowania ekskluzywnej willi do sprzedaży podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej willi tworzą: taras + wiatrołap + 2 łazienki z wc + kuchnia + garaż + kotłownia + jadalnia + 5 pokoi. Luksusowa willa na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją malowniczą lokalizacją blisko lasu. Na zmotoryzowanych czeka duży garaż jednostanowiskowy. Luksusowa willa na sprzedaż olśniewa od pierwszego spojrzenia swoją doskonałą lokalizacją w malowniczej okolicy.

Serdecznie zapraszam na prezentacje tej luksusowej willi na sprzedaż. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry a także ogół oraz na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2781)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl