slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Benalmadena)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Benalmadena)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Benalmadena (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 227 m2, a także ciekawą ceną 6 899 405 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 667 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 30 394 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje przyszłym domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów i wygód (2 baseny). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa nowoczesnym projektem, jasnym i słonecznym wnętrzem oraz zapierającymi dech w piersiach widokami na morze. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży uchodzi za prawdziwe „dzieło sztuki” na lokalnym rynku nieruchomości. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-153)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl