slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Fuengirola (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 498 m2, a także ciekawą ceną 22 507 895 zł (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 45 197 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom spektakularne widoki na Morze Śródziemne, bajeczny ogród, zatokę oraz otaczającą przyrodę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje przepięknym basenem bezkrawędziowym oraz nowoczesnym designem ogrodu. Na osobną uwagę zasługuje bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, która uchodzi za projekt niepowtarzalny zarówno pod względem architektury, jak i wyglądu zewnętrznego. To prawdziwa perła na lokalnym rynku nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto słonecznym, przestronnym i wypełnionym naturalnym światłem wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-42720)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl