slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w San Pedro del Pinatar (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z trzech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 16 406 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 099 200 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 67 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 40 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wieloma niecodziennymi rozwiązaniami, jak np. solarium (słoneczny taras na dachu) czy architektura typu „bungalow”. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca wysmakowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: pokój dzienny + balkon + 2 sypialnie + kuchnia + 2 łazienki. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim właścicielom i ich rodzinom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoją unikatową lokalizacją przy plaży oraz w pobliżu słynnego pasażu z wieloma sklepami, kawiarniami i restauracjami. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością miejsce parkingowe. To teren ekskluzywnej inwestycji deweloperskiej z bogatą ofertą części wspólnych (np. baseny). WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9176)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl