eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Kalisz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 190 m2, a także ciekawą ceną 850 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2011 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 766 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 474 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje starannie zagospodarowaną działką z wieloma nasadzeniami pięknych krzewów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (Instalacja alarmowa + monitoring). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: pralnia + korytarz + 2 łazienki + jadalnia + kuchnia + 3 sypialnie + pokój dzienny.
Co więcej – istnieje możliwość zagospodarowania poddasza i wydzielenia kolejnych pokoi i łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się perfekcyjną lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Okolica uważana jest za spokojną, bezpieczną i cichą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnej rodziny z dziećmi. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1166)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl