slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2011 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 3 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 391 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 1 kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 730 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 87 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 312 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym lokatorom życie na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i komfortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w możliwością przejęcia całego wyposażenia (do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem). Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje też doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Szybko dojedziemy stąd zarówno do Łodzi, Wrocławia, Poznania, Konina, jak i Kalisza. Okolica uchodzi za ekologiczny raj wśród zieleni i lasu. Blisko zaplecze handlowo-usługowe: sklepy, punkty usługowe, szkoły itp.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa wytwornym stylem wykończenia wnętrza. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń wygląda następująco:
KONDYGNACJA 0: korytarz + przedsionek + sypialnia + gabinet + kotłownia + pokój dzienny + łazienka + taras + zimowy ogród + kuchnia;
KONDYGNACJA 1: przestrzeń do własnej aranżacji + sypialnie.
Majętne rodziny dysponujące kilkoma autami docenią zarówno garaż, jak i wiele miejsca na podjeździe przed budynkiem.

Współpracując z WGN Kalisz – biurem nieruchomości działającym na terenie Kalisza i okolic – otrzymujesz pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji oraz pomoc notariusza. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1593)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl