okazała bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Kalisz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 000 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 200 m2 powierzchni posadowiona na działce 451 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 000 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim eleganckim i stylowym wnętrzem wykończonym z niesłychaną dbałością o detale. Znajdziemy tu liczne, drewniane elementy (drzwi, schody, podłogi, ościeżnice, listwy przypodłogowe) tworzące ciepły, kameralny klimat. Nie brak jednak luksusów: marmurowe parapety dodają szyku i elegancji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Teren działki jest w pełni zagospodarowany. W części znajduje się przepiękny ogród z warzywami i krzewami owocowymi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się dla rodzin z dziećmi jak i osób, które cenią odpoczynek, relaks na świeżym powietrzu i własny zielony kąt.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– kuchnia
– salon
– taras
– łazienka
– korytarz
– pokój
– kotłownia
– pralnia
– skrytka
PIĘTRO 1:
– 3 sypialnie
– 3 garderoby
– łazienka
– korytarz.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1006)

Kontakt:
e-mail: m.stasik@wgn.pl