slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 279,77 m2, a także ciekawą ceną 1,697 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2013 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie dziewięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 835 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 066 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do zamieszkania wraz ze znajdującym się w jej wnętrzu wyposażeniem (do negocjacji). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła remont. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: sypialnia / gabinet / garderoba + pokój relaksacyjny + sauna + łazienka + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom europejski poziom życia i komfortu, o co troszczy się między innymi rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego. Na straży bezpieczeństwa wszystkich lokatorów czuwa domofon, solidne ogrodzenie, a także antywłamaniowe rolety.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również starannie zadbanym ogrodem, gdzie znajdziemy altanę. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno dwustanowiskową wiatę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również dużym potencjałem komercyjnym (możliwość prowadzenia firmy). Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje unikatową lokalizacją pod lasem w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Blisko stąd na plac zabaw, boisko sportowe, do sklepu, markety, dyskontu, szkoły, przedszkola czy żłobka. Wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu zainteresują pobliskie siłownie, jak i ścieżki rowerowe. Amatorów sportów wodnych z kolei ucieszy jezioro.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3262)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl