slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3,79 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 563 m2 powierzchni posadowiona na działce 7 557 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2018. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 732 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim fantastycznie zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem: sala fitness + komunikacja + łazienka + pokój gościnny + 2 pokoje dla dzieci + gabinet + sypialnia małżeńska z łazienką i garderobą + spiżarnia + kuchnia + jadalnia + sala bilardowa + pokój dzienny + pralnia + wiatrołap + garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z większością znajdującego się w jej wnętrzu wyposażenia (do negocjacji z właścicielami).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana i wykończona z wysokiej jakości materiałów, których większość została specjalnie sprowadzona lub wykonana na zmówienie przez właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią zarówno garaż, jak i 5 miejsc postojowych na podjeździe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa starannie utrzymaną działką z:
– fantastycznym ogrodem;
– alejami spacerowymi;
– słonecznym tarasem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także reprezentacyjną bryłą i gwarancją życia na europejskim poziomie. To doskonałe miejsce dla zamożnych amatorów pieszych wycieczek, rowerowych eskapad oraz konnych przejażdżek. Sprzyja temu rewelacyjna lokalizacja w otoczeniu lasu Kobiórskiego oraz Puszczy Pszczyńskiej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Więcej informacji udzielę drogą mejlową oraz podczas prezentacji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Orzesze, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów, zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 32-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-32)

Kontakt:
e-mail: klaudia@wgn.pl