widok od strony ulicy na reprezentacyjne wejście z kolumnami do luksusowej rezydencji na sprzedaż Kwidzyn

Rezydencja do sprzedaży Kwidzyn

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w atrakcyjnej cenie 560 000 złotych. Metraż 220 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 2 545 zł. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 4 pokoje na 2 kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2010 roku. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zadbanej, 6000-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja do sprzedaż w standardzie deweloperskim. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją ciekawą architekturą z rzadko spotykaną, dużą lukarną i półokrągłym, ozdobnym oknem. Przyszli właściciele na pewno docenią również duży taras wypoczynkowy.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na PARTERZE mieszczą się:
– jadalnia
– wiatrołap
– spiżarnia
– 3 sypialnie
– salon wypoczynkowy
na PIĘTRZE znajdują się:
– łazienka
– 3 pokoje
– garderoba.

W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3634)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl

x (x)
x (x)