slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicy Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 2 766 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 019 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 321 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2011 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,29 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zainteresuje rodziny posiadające więcej niż jeden samochód, gdyż posiada duży, 2-stanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z całkowitym wyposażeniem. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na POZIOMIE NIŻEJ znajdziemy: pokój dzienny + pomieszczenie gospodarcze + łazienkę + jadalnię + kuchnię + hol + garaż + taras + wiatrołap
na POZIOMIE WYŻEJ znajdziemy: 3 sypialnie + garderobę + łazienkę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż spełnia warunki dopuszczające budowę na terenach zagrożonych żywiołami ekologicznymi („pływająca płyta”). W całej luksusowej rezydencji na sprzedaż rozprowadzono wentylację mechaniczną tzw. rekuperację. Gwarancją bezpieczeństwa dla lokatorów i ich dobytku jest całodobowy monitoring. Ogromną zaletą jest także starannie zagospodarowana działka łącznie z bajkowym ogrodem i wieloma efektownymi nasadzeniami. Dodatkowo na terenie działki znajdziemy: pomieszczenie gospodarcze + drewniany budynek letniskowy + studnię głębinową + drewutnię.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w znakomitej lokalizacji, blisko znanego centrum rekreacyjnego, boiska sportowego oraz ścieżek rowerowych. Wokół cisza i spokój. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Szczegółowe informacje w biurze.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-841)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl