zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w atrakcyjnej cenie 1,25 mln złotych. Metraż 196 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 6 378 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 4 pokoje na 1 kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rok ukończenia budowy ekskluzywnej rezydencji to 2015. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zadbanej, 830-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja dedykowana najbardziej wymagających klientów. Na uwagę zasługuje również starannie utrzymana działka z licznymi nasadzeniami oraz systemem automatycznego nawodnienia kropelkowego za pomocą zraszaczy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana i zaaranżowana w modnych, jasnych barwach. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco:
STREFA DZIENNA:
– kuchnia
– salon
– spiżarnia
– taras
– jadalnia
STREFA NOCNA:
– taras
– 3 sypialnie
– łazienka
– wc
– garderoba
STREFA GOSPODARCZA:
– pralnia
– pomieszczenie z pompą ciepła.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu. W bryle budynku znajduje się garaż. Prestiżowa lokalizacja w centrum to kolejna z długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Staramy się, aby informacja dotycząca luksusowej rezydencji na sprzedaż była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (111-2077)

Kontakt:
e-mail: sieradz@wgn.pl