slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (12 500 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 980 m2, a także ciekawa cena 1 500 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2013 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 120 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka swoim komfortowym, eleganckim i zadbanym wnętrzem:
PARTER:
– salon;
– kuchnia;
– sypialnia;
– łazienka;
– pomieszczenie gospodarcze;
PIĘTRO:
– 3 sypialnie;
– łazienka;
– korytarz;
– taras.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może malowniczą lokalizacją nad jeziorem w otoczeniu sosnowego lasu. Okolica słynie z wędkarstwa, grzybobrania, żeglarstwa i wycieczek rowerowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewni przyszłym mieszkańcom życie na europejskim poziomie w poczucie niebywałego komfortu (klimatyzacja, rekuperacja). Duże wrażenie robi na pewno okalająca oferowaną na sprzedaż luksusową rezydencje zadbana działka.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży tej luksusowej rezydencji. Zapraszamy również do kontaktu z pośrednikiem oraz jej zakupu. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1321)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl