po lewej salon z kominkiem, po prawej jadalnia w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe (dąb, granit, marmur), znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 850 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 3 864 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 220 mkw. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1995 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 3 kondygnacjach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 428-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z całkowitym wyposażeniem i umeblowaniem. Cena ekskluzywnej rezydencji podlega negocjacji. Mocnym punktem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej atrakcyjna, wypielęgnowana i zadbana działka, na której znajdziemy wiele nasadzeń. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży całkowicie podpiwniczona z 2-stanowiskowym garażem oraz pralnią. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana gazowo oraz kominkowo.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3499)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl

x (x)