basen przed ekskluzywną rezydencję do sprzedaży San Pedro Del Pinata (Hiszpania)

Rezydencja do sprzedaży San Pedro Del Pinata (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Hiszpanii (San Pedro Del Pinata). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji do sprzedaży. Cena – 244 900 EUR (1 067 764 złotych). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż liczy 92,07 metra kwadratowego powierzchni. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaży posadowiona na zadbanej, 92-metrowej działce. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 597 zł.

Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży uzupełnia unikatowa lokalizacja pomiędzy dwoma morzami Śródziemnym i Mniejszym. W pobliżu znajdują się piaszczyste plaże, dawne wioski rybackie oraz jeden z największych parków narodowych. Lokalizacja zapewnia doskonałe miejsce do uprawiania sportów wodnych, żeglarstwa oraz gry w golfa.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane są nowocześnie z użyciem efektownego oświetlania halogenowo-ledowego. Komfort podnosi również instalacja ogrzewania podłogowego oraz basen w częściach wspólnych. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 3 sypialnie + 2 łazienki + salon + kuchnia.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-71)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl