slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 669 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 177,8 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 117 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2003. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 387 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. światłowód. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji, co zawdzięcza obecności nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań i urządzeń, m.in. przydomowej oczyszczalni ścieków, ekonomicznego pieca gazowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom zarówno najwyższy komfort (ogrzewanie podłogowe), jak i poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + monitoring).

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert funkcjonalnym układem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + taras + salon + jadalnia + kuchnia + łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze / kotłownia z pralnią + pokój/gabinet;
KONDYGNACJA 1: korytarz + łazienka z wc + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dotychczas przez nikogo nie była zamieszkała. Właściciele aut docenią z pewnością oddzielny, 2-stanowiskowy garaż z poddaszem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również estetycznie wykończonym ogrodem. Znajdziemy tu m.in. wydzielone miejsce pod basen/jacuzzi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca rewelacyjną lokalizacją w zielonej i cichej części miasta, wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Na wyciągnięcie ręki szkoły, supermarkety, punkty usługowe, przedszkola oraz przepiękne tereny rekreacyjne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Przy zakupie luksusowej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14115)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl