slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (10 952 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 400 m2, a także ciekawa cena 1 150 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2015 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 105 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 1 kondygnacji, na której zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje już w pierwszej kolejności swoją prestiżową lokalizacją na terenie chronionego i ogrodzonego osiedla dla najbardziej zamożnych klientów. Do centrum miasta jest ok. pięciu kilometrów. Nieopodal znajdziemy: przychodnię zdrowia, gabinety lekarskie, apteki, szkoły, przedszkola, żłobki, markety, sklepy, dyskonty, znaną galerię handlową, klub fitness, pocztę, place zabaw i wiele punktów usługowych. W pobliżu znajduje się także las.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może przepięknym ogrodem, komfortowym wnętrzem oraz praktycznym rozkładem pomieszczeń:
STREFA DZIENNA:
– salon;
– jadalnia;
– kuchnia;
– spiżarnia;
– przedpokój;
– gabinet;
– wc;
STREFA PRYWATNA:
– 2 sypialnie;
– łazienka z wc;
– pomieszczenie gospodarcze;
– kotłownia.
Rodziny posiadające samochód mają możliwość kupna miejsca postojowego w podziemnym garażu + prywatnego miejsca postojowego na parkingu zewnętrznym. Wszystkim natomiast przyda się praktyczne pomieszczenie piwniczne.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-524)

Kontakt:
e-mail: m.wojcik@wgn.pl