slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,05 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 194 m2 powierzchni posadowiona na działce 800 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2022. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 412 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca gwarancją życia na światowym poziomie w otoczeniu wielu udogodnień oraz w poczuciu bezpieczeństwa. Znajdziemy tu zarówno instalację alarmową, instalację wideodomofonową, instalację dzwonkową, jak i instalację zewnętrznych kamer. Komfort z kolei zapewniają odkurzacz centralny, ogrzewanie płaszczyznowe, pompa ciepła typu split, system fotowoltaiczny, system rekuperacji, klimatyzacja multisplit. Do niewątpliwych atutów tej luksusowej rezydencji na sprzedaż należy dodać ciekawy projekt ogrodu z oryginalnym oświetleniem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może rozkładowym wnętrzem z następującym układem pomieszczeń:
na NIŻSZYM POZIOME: łazienka + taras + wiatrołap + pokój dzienny + gabinet + kuchnia + garaż + komunikacja + garderoba;
na WYŻSZYM POZIOMIE 2 łazienki + 3 sypialnie + 2 garderoby + balkon + komunikacja.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto fantastyczną lokalizacją w malowniczej, uroczej okolicy. To teren prestiżowego osiedla o wysokim standardzie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Właściciele aut z pewnością docenią garaż.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27229)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl