stylowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaż w okolicach Legnicy

Rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy

Luksusowa rezydencja o powierzchni 198 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 1,3 mln złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja wykończona w niecodziennie wysokim standardzie przy wykorzystaniu najlepszych jakościowo materiałów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji niebywale ciepłe. W oknach wstawione są nowe okna PCV z roletami. Posadzki wyłożone parkietem. Drzwi drewniane, pełnofutrynowe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji:
KONDYGNACJA 0: 3 pokoje + poczekalnia + kuchnia + gabinet + łazienka z wc
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + wc + kuchnia + łazienka

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dla biznesmenów i osób przedsiębiorczych, którzy chcieliby mieszkać i pracować pod jednym dachem. Na tej samej działce, co luksusowa rezydencja, mieści się działający i dochodowy lokal: główna sala + pomieszczenie na osobną działalność + bufet + pomieszczenia socjalne + taras + wc.

Ekskluzywna rezydencja w zabudowie wolno stojącej. Działka rozciąga się na 746 metrach kwadratowych powierzchni. Zapewniamy: skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą luksusowej rezydencji, obsługę formalno-prawną transakcji. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną. (152-899)

Kontakt:
e-mail: e.teclaf@wgn.pl
Tel. +48 724 359 314