ekskluzywny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji w okolicy Katowic na sprzedaż

Rezydencja do sprzedaży w okolicy Katowic

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 400 metrów kwadratowych w okolicy Katowic (na terenie woj. małopolskiego) za 1,5 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja urzeka swoją doskonale wypielęgnowaną działką z wieloma nasadzeniami ozdobnych drzew i krzewów. Duże wrażenie estetyczne robi również znajdujące się tu oczko wodne.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż łącznie z umeblowaniem obejmującym zabudowaną szafę w hallu, częściowe wyposażenie kuchni, pokoi oraz wyposażenie łazienek. Luksusowa rezydencja ogrzewana gazowo, tradycyjnie kominkiem oraz nowocześnie za pomocą kolektorów słonecznych. Ponadto w ekskluzywnej rezydencji rozprowadzona jest instalacja ogrzewania podłogowego.

Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1:
– pralnia
– sauna
– kotłownia
– pokój z barkiem
KONDYGNACJA 0:
– wiatrołap
– pokój
– kuchnia
– garderoba
– spiżarnia
– salon
– sypialnia
– jadalnia
– łazienka
– wc
– taras
– hall
KONDYGNACJA 1:
– hall
– klatka schodowa
– łazienka
– 2 balkony
– 5 pokoi

Dodatkowy budynek obok luksusowej rezydencji:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + łazienka + salon
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje.

Luksusowa rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów. Ekskluzywna rezydencja w zabudowie wolno stojącej. Działka rozciąga się na powierzchni 5 224 metrów kwadratowych. Gorąco polecamy oraz zachęcamy do oglądania luksusowej rezydencji. Niniejsza propozycja sprzedaży ekskluzywnej rezydencji nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. (048-2137)

Kontakt:
Tel. +48 32 622 72 03