front ekskluzywnej willi na sprzedaż w okolicy Lwówka Śląskiego

Rezydencja do sprzedaży w okolicy Lwówka Śląskiego

Lwówek Śląski, luksusowa rezydencja do sprzedaży za 799 tys zł wraz z częściowym umeblowaniem i sprzętem AGD. Ekskluzywna rezydencja rozciąga się na powierzchni 220 metrów kwadratowych, a działka, na której stoi, liczy 7 300 metrów kwadratowych.
Luksusowa rezydencja oddana została do użytku w 2005 roku. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja objęta jest programem „Kupujący nie płaci prowizji”.

Luksusowa rezydencja znajduje się w niezwykle malowniczej, niemal baśniowej lokalizacji blisko bogatego w skarby runa leśnego oraz zwierzynę lasu, w otulinie Parku Krajobrazowego Doliny Bobru. Nieopodal płynie rzeka. Są tu także znane wyrobiska wydobywania złota.

Ekskluzywna rezydencja najlepiej nadaje się dla osób ceniących ciszę, spokój oraz prywatność z dala od sąsiadów. Ze względu na swoją dużą powierzchnię i lokalizację luksusowa rezydencja również świetnie sprawdzi się np. jako miejsce do prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego. Dodatkowym atutem jest na pewno bardzo zadbany, ogromny, ekologiczny ogród warzywny o powierzchni 2 500 m2.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + suszarnia + pralnia + pomieszczenie na opał
KONDYGNACJA 0: 2 pokoje + taras + kuchnia + atrium + łazienka + salon + hol
KONDYGNACJA 1: sypialnia + łazienka + garderoba.

Na działce obok luksusowej rezydencji znajduje się również dodatkowy budynek, który świetnie sprawdzi się jako magazyn, pokoje gościnne lub jako klimatyczne miejsce np. na kawiarnię lub winiarnię. Na posesji znajduje się również murowane pomieszczenie gospodarcze otoczone skalniakiem, a także teren przygotowany pod duże oczko wodne.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-8297)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 533 277 426