widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży w okolicach Suwałk

Rezydencja do sprzedaży w okolicy Suwałk

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 430 metrów kwadratowych w okolicy Suwałk (podlaskie) za 1,8 mln złotych na sprzedaż.
Cena luksusowej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji. Obok ekskluzywna rezydencji znajduje się urządzony plac zabaw dla dzieci oraz pięknie urządzony i starannie pielęgnowany ogród.

Najlepszej jakości materiały wykończeniowe, niecodziennie wysoki standard oraz nowoczesny design utrzymany w tonacjach czerni i bieli – to najważniejsze zalety tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Ponadto w ekskluzywnej rezydencji rozprowadzono instalacje ogrzewania podłogowego, co znacząco zwiększa komfort dla domowników. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji wygląda następująco:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + basen + jadalnia + sauna + kuchnia + wc + salon + garderoba + taras + gabinet
KONDYGNACJA 1: 5 sypialni + salon kąpielowy + garderoba + 3 łazienki.

Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2011 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 4 000 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż całkowicie umeblowana oraz urządzona. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. (144-665)

Kontakt:
e-mail: abutkiewicz@wgn.pl
Tel. +48 87 566 64 14
Tel. +48 726 378 878