ekskluzywne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim

Rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim

Luksusowa rezydencja o powierzchni 294 metrów kwadratowych w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie) za 980 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się przepiękną, malowniczą lokalizacją, na zagospodarowanej i wypielęgnowanej działce z wieloma nasadzeniami kwiatów, iglaków, krzewów oraz drzew. Luksusowa rezydencja ogrodzona solidnym płotem betonowym zapewniającym bezpieczeństwa oraz prywatność.

Ekskluzywna rezydencja wykończona w niecodziennie wysokim standardzie i przy wykorzystaniu najlepszych jakościowo materiałów. Luksusowa rezydencja ogrzewana na kilka sposobów: za pomocą pieca na ekogroszek, za pomocą ogrzewania z pieca dwufunkcyjnego gazowego oraz za pomocą ogrzewania kominkowego. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: przestrzeń do dowolnej aranżacji (bez słupów i ścian działowych)
KONDYGNACJA 1: salon + wc + 3 sypialnie + łazienka + kuchnia
KONDYGNACJA 2: przestrzeń do adaptacji

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2004 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 1 400 metrów kwadratowych powierzchni. Cena ekskluzywnej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-4253)

Kontakt:
Tel. +48 44 649 65 40