okazała bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Wrocławiu (dolnośląskie) za 1,93 miliona złotych. Powierzchnia 372 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład siedmiu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 161 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 5 188 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może znakomitą lokalizacją w oazie ciszy i spokoju. Wokół dużo zieleni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.  W takim wypadku prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy z pewnością 2-stanowiskowy garaż w bryle budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa dużym potencjałem, także komercyjnym (dochodowy wynajem).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM ZERO: garaż + taras + kuchnia + łazienka + kotłownia + pokój dzienny
POZIOM JEDEN: 6 balkonów + 6 pokoi + hol + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych biznesmenów ceniących ciszę i wygodę w połączeniu z bliskością i szybkim dojazdem do centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa, a także komfortu (klimatyzacja). Cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 25 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16168)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl